Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Sofer profesionist - Hunedoara
Tip job: Full time
Data introducerii: 16-12-2016
Valabil pana la: 31-01-2017

Descriere post

Participa la incarcarea marfii in mijloacele de transport, in baza documentelor de insotire a marfii

Transporta marfa la domiciliul clientilor si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ

Asigura integritatea marfurilor transportate

Respecta ruta de transport si livreaza produsele conform programarii

Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului

Asigura distributia marfurilor achizitionate de catre clienti, de la magazin catre domiciliul acestora pe raza orasului / judetului

Profil candidat

Studii medii

Sofer profesionist – minim 1 an experienta

Permis de conducere categ B,C,E

Atestat transport marfa, card tahograf digital

Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa

Experienta in transportul materialelor de constructii reprezinta un avantaj

Responsabil, onest, harnic si perseverent

Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Beneficii

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!