Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Sef raion - Hunedoara
Tip job: Full time
Data introducerii: 14-11-2016
Valabil pana la: 12-02-2017

Descriere post

Organizeaza si gestioneaza intreaga activitate de vanzare din cadrul raionului

Coordoneaza si supervizeaza echipa de consultanti de vanzari

Gestioneaza stocurile si inventarele raionului

Dezvolta si mentine bune relatii cu clientii

Mentine controlul comenzilor catre furnizori

Profil candidat

Studii medii sau superioare

Experienta in domeniul materialelor de constructii / instalatiilor reprezinta un avantaj

Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa

Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei

Abilitati de comunicare si rezolvare a conflictelor, diplomatie

Abilitati de organizare, planificare si prioritizare

Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitatii

Initiativa si orientare spre invatare

Capacitatea de a evalua situatii dificile si autonomie

Operare MS Office (Excel, Word)

Autorizatie ISCIR pentru utilajele de manevrat marfa constituie un avantaj

Beneficii

Pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Training-uri pe vanzare si pe produse

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!