Bun venit la Dedeman

Dedeman

Detalii anunt
Post favorit distribuie pe facebook recomanda post
Post: Reprezentant vanzari
Magazin: Vaslui
Data introducerii: 30-09-2013
Valabil pana la: 27-10-2013

Descrierea postului
  • Dezvolta portofoliul de clienti respectand strategia de vanzari a companiei
  • Mentine relatiile cu clientii si reprezinta compania in relatiile comerciale
  • Incheie contracte si acorduri comerciale conform politicilor si standardelor companiei
  • Cunoaste si analizeaza concurenta
  • Se asigura ca termenele de plata scadente sunt respectate
  • Mentine o evidenta stricta a documentelor cu care lucreaza (formulare cu regim special, fise de analiza, contracte)
  • Intocmeste rapoarte specifice activitatii desfasurate

Profil candidat
  • Studii medii/superioara
  • Experienta in domeniul materialelor de constructii/instalatiilor reprezinta un avantaj
  • Orientare catre client si excelente abilitati de comunicare
  • Abilitati de vanzare, negociere si promovare de solutii complete
  • Diplomatie si orientare catre rezolvarea conflictelor
  • Abilitati de organizare, planificare si prioritizare
  • Harnic, perseverent, onest, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
  • Initiativa si orientare spre invatare
  • Autonomie si capacitatea de a evalua situatii diferite
  • Disponibilitate la efort fizic
  • Operare MS Office ( Excel, Word )
  • Permis de conducere categ B

Beneficii
  • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
  • Masina de seviciu, laptop, telefon
  • Training-uri de vanzari si produse
  • Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentu a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!