Bun venit la Dedeman

Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Nume anunt: Referent Resurse Umane - Baia Mare
Magazin: Sc Dedeman Srl
Data introducerii: 19-01-2011
Valabil pana la: 11-02-2011

Descrierea postului

Descrierea postului: - Participa la procesele de recrutare (identifica nevoile de recrutare, realizeaza selectia CV-urilor, programeaza candidatii la interviu, sustine interviurile impreuna cu Directorul punctului de lucru, realizeaza fisa de evaluare a candidatilor selectati conform procedurilor si manualelor interne) - Gestioneaza intreaga baza de date a angajatilor - Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal - Centralizarea zilnica/lunara a pontajului - Participa la inductia noilor angajati in punctul de lucru - Elibereaza documente si rapoarte specifice activitatii pe care o desfasoara - Asigura respectarea politicilor si procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de companie si contribuie in mod direct la implementarea noilor proiecte - mentile legatura cu ITM si toti partenerii cu care colaboreaza (clinica, prestatori de servicii) acolo unde situatia cere acest lucru Candidatul ideal: - Studii superioare - de preferinta socio-umane - Cunostinte de operare calculator (Word, Excel, PowerPoint) - Cunoasterea limbii engleze - nivel conversational - Experienta in recrutare si selectie minim 6 luni - Foarte buna organizare a sarcinilor de serviciu si respectare temeinica a termenelor de timpi - Abilitati de lucru cu oamenii/diplomatie in relatiile cu ceilalti - Simt dezvoltat al responsabilitatii - Atentie la detalii - Capacitate de adaptare, initiativa - Usurinta, claritate si coerenta in exprimare. Oferta (bonusuri, beneficii): - Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri periodice in functie de performanta) - Telefon de serviciu - Mediu de lucru dinamic - Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!