Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Lucrator comercial - Cluj Napoca
Tip job: Full time
Data introducerii: 20-10-2017
Valabil pana la: 24-11-2017

Descriere post

Efectueaza activitati de manipulare si depozitare a marfurilor

Pregateste marfa pentru expeditie in conformitate cu comenzile primite

Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport

Aseaza produsele in locatiile stabilite

Pastreaza si participa la curatenie in receptie, pe raion si in zonele adiacente

Profil candidat

Studii gimnaziale/medii

Experienta in manipularea de marfa reprezinta un avantaj

Cunoasterea materialelor de constructii

Disponibilitate pentru efort fizic sustinut

Abilitati de comunicare si lucru in echipa

Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

Autorizatie ISCIR pentru utilajele de manevrat marfa constituie un avantaj

Beneficii

Pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!