Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Dispecer monitorizare - Hunedoara
Tip job: Full time
Data introducerii: 05-03-2017
Valabil pana la: 05-04-2017

Descriere post

Asigura functionarea corecta a echipamentului de supraveghere si conexiunile de date

Monitorizeaza derularea intregii activitati din interiorul si exteriorul magazinului

Coordoneaza echipa care se ocupa de control si paza in magazin

Profil candidat

Atestat de agent de paza

Experienta relevanta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video

Cunostintele despre materialele de constructii reprezinta un avantaj

Atentie distributiva, capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii

Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei

Abilitiati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Harnic, perseverent, cu initiativa si orientat spre invatare

Diplomat, orientat catre client si cu abilitati de gestionare a conflictelor

Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor

Persoana serioasa, onesta, fara antecedente penale

Operare MS Office ( Excel, Word )

Beneficii

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Training-uri specifice functiei

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!