Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Coordonator transport marfa - Craiova
Tip job: Full time
Data introducerii: 04-09-2017
Valabil pana la: 04-10-2017

Descriere post

Coordoneaza activitatea de transport marfa la domiciliul clientilor

Verifica modul de incarcare a marfurilor in autovehicule si respectarea sarcinii utile a masinilor

Tine evidenta autovehiculelor din parcul auto si a persoanelor responsabile de fiecare autovehicul

Asigura functionarea optima a mijloacelor de transport aflate in responsabilitatea sa (camioane, stivuitoare, lise, autoturisme)

Urmareste incadrarea in consumurile normate

Profil candidat

Studii medii /superioare

Experienta relevanta in transportul materialelor de constructii

Cunostinte tehnice privind mijloacele auto

Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei

Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor

Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Capacitate de analiza

Initiativa si orientare spre invatare

Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitatii

Operare MS Office ( Excel, Word )

Beneficii

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Training-uri specifice functiei

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!