Bun venit la Dedeman

Detalii anunt

Adauga la favorite Trimite pe facebook Recomanda post
Post disponibil: Casier - Brasov
Tip job: Full time
Data introducerii: 07-09-2017
Valabil pana la: 03-11-2017

Descriere post

Scaneaza si/sau inregistreaza produsele achizitionate de clienti

Incaseaza contravaloarea marfii si emite documentele fiscale aferente

Intocmeste zilnic documentele de casa, monetarul si fisa de documente (foile CEC, ordin de plata, bonuri POS, tichete etc.)

Efectueaza plati in baza documentelor semnate de conducerea magazinului

Respecta procedurile interne privind incasarile si platile

Profil candidat

Studii medii

Experienta pe un post similar constituie un avantaj

Abilitati de comunicare, interrelationare, lucru in echipa

Diplomat si orientat catre client

Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

Operare MS Office (Excel,Word)

Beneficii

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Training-uri specifice functiei

Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Pentru a aplica trebuie sa fii autentificat!
Pentru cont nou click aici!
Pentru a te autentifica click aici!